Panduit PV18-6FB-3K
Fork Terminal vinyl insulated funnel entry plastic insulation crimp 22 - 18 AWG 6 stud size.
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet1ページ14年前
Datasheet1ページ25年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.96%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.90.40.00
Introduction Date2001-01-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
InsulKrimp Block Spade Tongue Terminal for 18 to 22 AWG Wire Stud Size 6 (M3.5) Length 19.94mm
Spade Tongue Terminal 18-22AWGCopper Red 23.2mm Electro Tin InsulKrimp™ Bag
TE Connectivity2-34541-1
Fork Terminal, #6 Stud Size, 16 AWG, 300 V, Nylon Insulated, Red
Avikrimp Spade Tongue Terminal for 18-22 AWG Wire
TE Connectivity130516
PIDG Ring and Spade Terminal 16-22AWG 20.8mm 7.1mm Tin Loose Piece
PIDG 22-16 AWG Straight Closed Barrel Spade Tongue Terminal
説明
Fork Terminal, #6 Stud Size, 18 AWG, 600 V, Vinyl Insulated, Red, Crimp Termination Only, 3000 PK