Panduit PUR6004BU-UY
Unshielded Twisted Pair Cable 8Conductors 23AWG 6.6mm Blue 305m Tape and Reel
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ8年前
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-03-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2026-01-27
関連部品
TE Connectivity219560-6
Unshielded Twisted Pair Cable Polyethylene 8Conductors 23AWG 6.35mm Blue 304.8m Box
TE Connectivity / Raychem22759/32-22-6
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 22AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
TE Connectivity / RaychemFLTWC0311-22-6
TE Connectivity / Raychem55A0111-24-6
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 24AWG, 600V, Flexible Cord And Fixture Wire
Alpha Wire3048-6
Wire And Cable, 1 Conductor(s), 28AWG, 300V, Flexible Cord And Fixture Wire
CommScope57826-6
Wire And Cable, 8 Conductor(s), 24AWG, Communication Cable
説明
Multi-Conductor Cables Copper Cable, Enhanced Cat 6, 4-Pair, 23
Copper Cable, Enhanced Cat 6, 4-Pair, 23 |Panduit PUR6004BU-UY
COPPER CABLE ENHANCED CAT 6 4-PAIR 23 AWG UTP CMR BLUE
ENH CAT6 RISER CMR 4PAIR UTP COP CABLE COP
The fir tree push mount assembly with PRT cable tie is black and requires a panel hole diameter of 0.25 to 0.28 (6.3 to 7.1 mm). It is made of heat-stabilized nylon 6.6 which increases mechanical strength heat and wear resistance and stiffness. It co