Panduit PN10-10F-L
Panduit PN10-10F-L Ring Terminal, Nylon Insulated, 600V, 12-10AWG, #10 Stud, Yellow, 50Pcs
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ14年前
Sager Electronics
X-ON
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+50.44%
サプライチェーン
Country of OriginMX
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
TE Connectivity32588
P.i.d.g. Spade, Wire Size: 12-10, Wire Terminal |Amp Te Connectivity 32588
TE Connectivity32589
Fork Terminal, #10 Stud Size, 10 AWG, 300 V, Nylon Insulated, Yellow