Panduit LWC38-A-D14
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 9.6mm
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet1ページ25年前
Sager Electronics
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+30.97%
サプライチェーン
Country of OriginUS
関連部品
Latching Wire Clip 1.00 in. W x 1.00 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon Gray 0.38 in. OD Cable
Cable Management, Latching Wire Clip Nylon 6/6 Gray Adhesive 6.4mm
Winged 0.380" (9.65mm) Cable Clip Wire Saddle on Base Gray Arrowhead
説明
Panduit LWC38-A-D14 Latching Wire Clip, Nylon 6.6, Rubber Adh, .38" Dia, Gray, 500Pcs
Adhesive backed latching wire clip .38 (9.7mm) bundle gray bulk package.
Latching Wire Clip. Adhesive. 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. Gray. Routes and secures cords and cables. Convenient releasable latch. Available in six sizes with releasable latch. Rubber-based adhesive provides a strong and reliable bond. Large mounting base for high bond strength.