Panduit LWC19-A-C20
Cable Clamps and Clips Latching Wire Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 4.8mm
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ12年前
Datasheet1ページ14年前
Newark
Electro Sonic
X-ON
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
+158%
サプライチェーン
Country of OriginUS
関連部品
PanduitTM3S8-M0
Panduit TM3S8-M0 Cable Tie Mount, Screw-On, #8 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Black, 1000/Pack
PanduitTM3S10-C0
Panduit TM3S10-C0 Cable Tie Mount, Screw-On, #10 Screw, 0.86"x0.61", Nylon 6/6, Black, 100/Pack
PanduitSGTM2S8-C0
cable tie mount, black with a #8 (M4) screw. It is 0.66 inch (16.7 mm) long
説明
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Black, 0.85 in L, 100 PK
Ltchingwireclip, adh,.19"bdle, bl, pk100 Rohs Compliant: Yes |Panduit LWC19-A-C20
Adhesive backed latching wire clip .19 (4.8mm) bundle black.
Panduit Sales Corp LtchingwireclipAdh19inBdleBlPk100
Latching Wire Clip. Adhesive. 0.19 Inch (4.8 mm) Bundle Diameter. Black. Routes and secures cords and cables. Convenient releasable latch. Available in six sizes with releasable latch. Rubber-based adhesive provides a strong and reliable bond.