Panduit HSTT12-48-Q6
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 3.2 ID Before Shrink, 2: 1 Shrink Ratio, BLUE
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ10年前
JRH Electronics
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Herman ProAV
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.30%
サプライチェーン
Country of OriginKorea Republic of
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code3926.90.99.85
Introduction Date2013-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1/8-BU-STK
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 2.4 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLUE
TE Connectivity / RaychemRNF-100-1/16-BU-STK
Shrink Tubing - Standard Rohs Compliant: Yes |Raychem Te Connectivity RNF-100-1/16-BU-STK
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 9.5 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLUE
HEAT SHRINK TUBE, SINGLE WALL, POLYOLEFIN, 1.2 ID Before Shrink, 2:1 Shrink Ratio, BLUE
Thin-Wall multi Purpose Heat Shrink Tubing, 3.18mm Inside Diameter (As Supplied), Blue, 1.22m Length
説明
Heat Shrink Thin, .12"(3.2Mm) Dia, Blue Rohs Compliant: Yes |Panduit HSTT12-48-Q6
Tubing Heat-Shrink; 2:1; Expanded: 0.12 in.; 4 ft. long; Blue
Heat Shrink Tubing ST Cross Linked Polyolefin Blue Thin
Heat Shrink Tube, Thin Wall, 2:1 I.D. Shrink Ratio, Blue, 48 in, 25 PK