Panduit HCMP06C12-M20
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.47 in Bundle Dia., Black, 0.39 in L, 1000 PK
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet1ページ0年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-34.69%
サプライチェーン
Country of OriginGermany
関連部品
PanduitPM2H25-M0
PUSH BARB CABLE TIE MOUNT, 0.25" (6.4 MM) HOLE, BLACK WEATHER-RESISTANT NYLON
Cable Accessories Harness Clip with Push Mount Anchor Nylon 6/6 Black
Panduit PWMS-H25-M0 Cable Tie Push Mount, Standard, 0.71"x0.37", Nylon 6/6, Black, 1000/Pack
説明
Panduit HCMP06C12-M20 Harness clip, winged push barb mount, horizontal, .24 "- .47" (5.9mm - 12.5mm) bundle range, black, bulk package. Harness Clip Winged Push Mount, Hor, .24
CABLE CLAMP, NYLON 6.6, 12MM, BLACK; Cable Clamp / Clip Type: Push Mount Cable Clamp; Internal Diameter: 12mm; Cable Clamp / Clip Material: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Cable Clamp / Clip; Available until stocks are exhausted