Panduit G2.5X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2.5X3X6'WHT per ft
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ18年前
Datasheet8ページ10年前
Master Electronics
X-ON
サプライチェーン
Country of OriginUS
関連部品
PanduitF2.5X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2.5x3x6' Sold per ft
PanduitF2X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 2X3X6'WHT per ft
PanduitF3X3WH6
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC 3X3X6'WHT per ft
HellermannTyton181-23008
HellermannTyton 181-23008 Wiring Duct, Slotted Wall, 2x3", Non-Adhesive, PVC, White, 30ft/Box
HellermannTyton181-23003
Wire Ducting & Raceways SL2X3 PVC BLK DUCT BULK
HellermannTyton 181-33022 Wiring Duct, Slotted Wall, 3x3", Adhesive, PVC, White, 120ft/Carton
説明
Wide Finger, Slotted Wiring Duct Rohs Compliant: Yes |Panduit G2.5X3WH6
TYPE F SLOTTED DUCT, PVC, 2.5" X 3" X 6, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES
Panduct type G wide slot wiring duct 2.5 W x 3 H 6 length PVC white.
Duct Wiring; PVC; Wide Slot; Flush; 2.5 in. x 3 in. x 6 ft.; White