Panduit G.75X1LG6-A
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC .75X1X6'ADHLGRY
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet1ページ14年前
Electro Sonic
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-13.95%
サプライチェーン
Country of OriginUS
関連部品
Wire Ducting & Raceways TYPE G .75 X .75 sold per foot
PanduitF.5X1LG6
Wire Ducting & Raceways Slotted DuctPVC Lgry .5X1X6'Sold per ft
Wire Ducting & Raceways Slotted Duct PVC .75X.75X6'ADHLGRY
説明
Base Wiring Duct, Type G, Wide Slot, Light Gray, 0.75" x 5" x 1' (6-Pack), Adhesive
Wiring Ducts Slotted Rectangular with Cover Adhesive Polyvinyl Chloride Light Gray
TYPE F SLOTTED DUCT, .75" X 1" X 6, ADHESIVE, NO COVER, PANDUCT PANELMAX SERIES