Panduit FRT12X4LYL
Wire Ducting & Raceways Fitting, Horizontal Tee, 12 x 4 (300mm x 100mm), FiberRunner, YL
データシート
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-25.00%
説明
Panduit FRT12X4LYL FiberRunner Horizontal Tee, 12x4, PC/ABS Plastic, Yellow, 1Pc
Panduit Sales Corp Fitting Horizontal Tee 12in X 4in (300Mm