Panduit FRRA12X4LYL
Panduit FRRA12X4LYL FiberRunner Horizontal Right-Angle, 12x4, PC/ABS Plastic, Yellow, 1Pc
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2ページ5年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-27.78%
説明
Wire Ducting & Raceways Fitting, Horizontal Right Angle, 12 x 4 (300mm x 100mm), FiberRunner, YL
Panduit Sales Corp Fitting Horizontal Right Angle 12in X 4
FITTING HORIZONTAL RIGHT 12 ANGLE X 4 300MM X 100MM FIBE