Panduit CCS31-S8-M0
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .31 (7.9mm) bundle black bulk package.
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet1ページ9年前
Sager Electronics
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+103%
サプライチェーン
Country of OriginUS
関連部品
PanduitCCS19-S8-M
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.19 in Bundle Dia., Natural, 0.43 in L, 1000 PK
Fixed diameter cable clamp 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle white bulk package.
Fastener, Screw Mount Cable Clamp, 4.8 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Black, 10.9 mm, 9.4 mm
説明
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.31 in Bundle Dia., Black, 0.695 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.31 Inch (7.9 mm) Bundle Diameter. No. 8 (M4) Screw. Black. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).