Panduit CCS25-S10-M0
Cable Strap; Weather-resistant; No. 10 Mount; 0.37 in. Wide; OD: 0.25 in.
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
JRH Electronics
Datasheet1ページ9年前
Electro Sonic
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.73%
サプライチェーン
Country of OriginUS
関連部品
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .12 (3.2mm) bundle black bulk package.
PanduitCCS19-S8-C
Fixed diameter cable clamp 8 screw (M4) .19 (4.8mm) bundle white standard package.
PanduitCCS50-S8-C
Cable clamp, max. bundle Ø 12.7 mm, steel, natural, (L x W x H) 15.2 x 9.4 x 15.3 mm
TE Connectivity1-604771-0
Cable Tie,4", Black, 100Pk Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 1-604771-0
TE Connectivity2-604771-0
Cable Tie, Black, 4" (1000) Rohs Compliant: Yes |Amp Te Connectivity 2-604771-0
Plastic Cable Wrap, Cable Clamps, Cable Ties and Accessories, Tapes and Sealants
説明
Wire Marker Products CABLE CLAMPS
Fixed Diameter Clamp. 0.25 Inch (6.4 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Black. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included).