Panduit CCH69-S10-C
Cable clamp, max. bundle Ø 17.5 mm, PA, natural, (L x W x H) 19.1 x 12.7 x 20.1 mm, CCH69-S10-C
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1ページ20年前
Datasheet1ページ14年前
Electro Sonic
Master Electronics
Burklin Elektronik
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-6.00%
関連部品
Fastener, P Clip, Screw Mount Cable Clamp, 9.5 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 13.5 mm
Cable clamp, max. bundle Ø 7.9 mm, nylon, natural, (L x W x H) 12.7 x 12.7 x 7.9 mm
Fixed diameter cable clamp, heavy duty, No 10 screw M5, .25 in 6.4mm bundle, white, 500PK
説明
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .69 (17.5mm) bundle white standard package.
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.69 in Bundle Dia., Natural, 1.145 in L, 100 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.69 Inch (17.5 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.