Panduit CCH62-S10-C
Cable clamp, max. bundle Ø 15.7 mm, PA, natural, (L x W x H) 16.5 x 12.7 x 15.7 mm, CCH62-S10-C
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet1ページ14年前
Datasheet2ページ24年前
Sager Electronics
Burklin Elektronik
3か月間の傾向:
-16.49%
サプライチェーン
Country of OriginUS
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
関連部品
Fastener, P Clip, Screw Mount Cable Clamp, 9.5 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 13.5 mm
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .19 (4.8mm) bundle white standard package.
Cable clamp, max. bundle Ø 7.9 mm, nylon, natural, (L x W x H) 12.7 x 12.7 x 7.9 mm
説明
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .62 (15.8mm) bundle white standard package.
Wire Marker Products CABLE CLAMPS, 5/8
Cable Management, Clamp Nylon 6/6 Natural Screw Mount 15.7mm Automotive
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.62 in Bundle Dia., Natural, 1.01 in L, 100 PK
P CLIP, FIXED DIAMETER, NATURAL, PK100; Cable Clamp / Clip Type: Screw Mount Cable Clamp; Internal Diameter: 15.7mm; Cable Clamp / Clip Material: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6); Cable Clamp / Clip Colour: Natural; External Length
Fixed Diameter Clamp. 0.62 Inch (15.8 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Nylon 6.6. Color is Natural.