Panduit CCH38-S10-M0
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .38 (9.7mm) bundle black bulk package.
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet1ページ20年前
Datasheet192ページ21年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+17.76%
サプライチェーン
Country of OriginUS
関連部品
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle white bulk package.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .25 (6.4mm) bundle black bulk package.
Fixed diameter cable clamp heavy duty 10 screw (M5) .50 (12.7mm) bundle black bulk package.
説明
Cable Clamp, Nylon 6/6, 0.38 in Bundle Dia., Black, 0.77 in L, 1000 PK
Fixed Diameter Clamp. 0.38 Inch (9.7 mm) Bundle Diameter. No. 10 (M5) Screw. Durable nylon cable clamp. Fully rounded inside edges minimize abrasion to wire bundles. Secure using secondary mechanical fastener (not included). Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Color is Black.