Panduit BT1.5I-M10
Dome-Top barb ty cable tie intermediate cross section 6.1 (155mm) length nylon 6.6 white.
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ20年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+132%
サプライチェーン
Country of OriginCosta Rica
関連部品
Pan-Ty locking tie intermediate cross section 5.6 (142mm) length nylon 6.6 white bulk package.
PanduitPLT2I-M10
Cable Tie, 8 in L, 2 in Max Bundle Dia., White, Nylon 6/6, 40 lb Strength, 1000 PK
PanduitPLT2M-M10
Panduit Pan-Ty Cable Tie; White; Nylon 6.6; Miniature; 8" Length; 2" Bundle Diameter; 1000 ct.
説明
Cable Tie, Metal Barb, 6.1L (155mm), Intermed, BT1.5I-M10, PK 1000
Tie Cable; Metal Barb; Nylon; 40 lb.; White; Bundle dia.: 1.5 in.
Cable Accessories Dome Top Barb Cable Tie Nylon 6.6 White Bulk
CABLE TIE, METAL BARB, 6.1L (155MM), INTERMEDIATE, NYLON,
Dome-Top Barb Ty Cable Tie, Locking, 6.1", Intermediate, Nylon 6.6, White Rohs Compliant: Yes |Panduit BT1.5I-M10
CBL TIE LOCKING WHITE 40LBS 6.1"
Cable Tie, Metal Barb, 6.1 Inches (155 mm) Length, Intermediate, Nylon, White. For indoor use. Dome-top head features unique patented design with round, smooth edges. Stainless steel locking barb provides consistent performance, reliability and infinite adjustability through entire bundle range. High strength and low thread force. Curved tip is easy to pick up from flat surfaces and allows faster initial threading.