Panduit ACC62-AT-C0
Cord Clip 1.12 in. W x 1.24 in. L Adhesive Back/Mtg Nylon 6.6 Black 0.62 in. OD Cable
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ16年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-16.44%
関連部品
PanduitACC62-A-D
Fastener, Adhesive Backed Cable Clamp, 15.7 mm, Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Natural, 31.4 mm
PanduitACC62-A-C
Wire Marker Products CORD CLIP,ADH,0.62 BUNDLE,NAT
Cable Mounting & Accessories High bond adhesive W /R NYL 6/6cord clip
説明
Cable Clip, Nylon 6/6, 0.62 in Bundle Dia., Black, 1.24 in L, 100 PK
Cable Management, Backed Cord Clip Nylon 6/6 Black Adhesive 15.7mm
Cable Mounting & Accessories Cord Clip, Hi Temp A dh. .62 WRBL
Adhesive Backed Cord Clip Rohs Compliant: Yes |Panduit ACC62-AT-C0
Adhesive backed cord clip high temp .62 (15.8mm) bundle weather resistant black standard package.
Panduit Sales Corp CordclipHitmpadh62inBdlWrblPk100
GLOVE, POLYAMIDE, L/FREE, PU, SIZE 6 - More Details
CORD CLIP, HI TEMP ADH., .62" (15.8MM) B
CBL CLIP C-TYPE BLACK ADHESIVE
Cord Clip. High Temperature Adhesive. 0.62 Inch (15.8 mm) Bundle Diameter. Use to hold cords, cable or wire bundles. Bundles are easily snapped into or out of the clips. Use Indoors. Material is Weather Resistant Nylon 6.6. Color is Black.