Panasonic HL2-L-DC24V-D-F
Power Relay 24VDC 10A DPDT(27.2mm 20.8mm 35.4mm) Plug-In Automotive
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet0ページ0年前
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-05-24
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-09-30
LTD Date2020-06-01
関連部品
PanasonicHL2-HP-DC24V
Power Relay 24VDC 10A DPDT(27.2x20.8x36.9)mm THT
PanasonicHL2-HTM-DC24V
High Capacity Power Relay, Top Mount
Electromechanical Relay DPDT 10A 24VDC 650Ohm Through Hole
RELAY; E-MECH; POWER; SPDT; CUR-RTG 10A; CTRL-V 24DC; VOL-RTG 250/30AC/DC; SOCKET MNT
Electromechanical Relay DPDT 10A 24VDC 650Ohm Flange Mount
Weidmuller7760056069
Electromechanical Relay DPDT 10A 24VDC 650Ohm Plug-In
説明
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V