Panasonic EXC-24CE331U
Panasonic EXC24CE331U - Common mode Noise Filters
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet6ページ11年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+1276%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
説明
Data Line Filter, 2 Function(s), 5V, 0.1A, 4 Pin(s)
CMC 100MA 2LN 330 OHM SMD
330 OHM 5V .1A