Panasonic ETQP5M3R3YFC
Power Inductor (SMD), 3.3 H, 13.1 A, Wirewound, 22.7 A, 10.7mm x 10mm x 5.4mm
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet13ページ8年前
Datasheet0ページ0年前
JRH Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-12-29
関連部品
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Iron 18A 0.0066Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 15A 0.0092Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 200KHz 15A 0.0068Ohm DCR T/R
説明
13.1A 3.3uH Integrated molded inductor ±20% 22.7A SMD,10.7x10mm Power Inductors ROHS
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 4239
ETQ Series 3.3 uH 13.1 A 7.9 mO Unshielded Automotive Power Choke Coil Inductor
Power Inductor, 3.3Uh, Shielded, 22.7A; Inductance:3.3Μh; Rms Current (Irms):15.7A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):22.7A; Product Range:Pcc-M1054M Series; Inductor Case/Package:-; Product Length:10.7Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic ETQ-P5M3R3YFC