Panasonic ETQP4M2R2KVC
Power Choke Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Metal 14.8A 0.00748Ohm DCR Automotive T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ4年前
Panasonic SCT
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-97.95%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 6.5A 0.0072Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 9A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 8A 0.0096Ohm DCR 3939 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 6.8A 0.0105Ohm DCR T/R