Panasonic ETQ-P3MR47KVP
General Purpose Inductor, 0.47uH, 20%, 1 Element, Metal Composite-Core, SMD, 2220
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ4年前
Panasonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-9.64%
Introduction Date2022-04-19
説明
470nH Integrated molded inductor ±20% SMD,5.5x5mm Power Inductors ROHS
Panasonic ETQP3MR47KVP - Power Inductors for Automotive application
FIXED IND 470NH 12.7A 5.34 MOHM