Panasonic ERX-1HQJ22MH
Res Metal Film 0.022 Ohm 5% 1W ±1000ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ15年前
Introduction Date2008-02-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
PanasonicERX-2HQJ22MH
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 0.022ohm, 5% +/-Tol, 1000ppm/Cel, Surface Mount, 4725
説明
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.022ohm, 5% +/-Tol, 1000ppm/Cel, 4922
Erx-1Hqj22Mh Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERX-1HQJ22MH
Metal Oxide Resistors 07/16/2019, 1W, 5%