Panasonic ERJ-XGNJ221Y
Res Thick Film 01005 220 Ohm 5% 0.031W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
関連部品
Res Thick Film 1210 220 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 220 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 220 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-S02D2400X
THICK FILM CHIP RES, ANTI SULFUR, 0402 / 0.5% 240OHM, 1%, 7 IN REEL
Res Thick Film 0402 200 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 240 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Epoxy Resin Pad SMD Automotive T/R
説明
Chip Res, 01005, 5%, Halogen-Free Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-XGNJ221Y
Thick Film Resistors - SMD 01005 220ohms 5% Halogen-free