Panasonic ERJ-U14F3300U
Res Thick Film 1210 330 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ5年前
Panasonic
Newark
Farnell
3か月間の傾向:
Restocked
関連部品
Res Thick Film 1210 330 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC1210FR-07330RL
500mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 330Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1210 330 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-14NF3300U
Res Thick Film 1210 330 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupAC1210FR-07330RL
PanasonicERJP14F3300U
Res Thick Film 1210 330 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 330ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
Res Anti-Sulfured Thick Film 1210 330 Ohm 1% 1/2W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Thick Film Resistors - SMD 1210 1% 330ohm Anti-Sulfur AEC-Q200
1210 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 1210 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 330OHM
Panasonic ERJU14F3300U - Anti-Sulfurated Chip Resistors
Resistor, Thick Film, 330 Ohm, 1%, 1210; Resistance:330Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:500Mw; Resistor Case/Package:1210 [3225 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Sulfur Resistant Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJU14F3300U
RES, 330R, 1%, 0.5W, 1210, THICK FILM; Resistor Case Style: 1210 [3225 Metric]; Resistance: 330ohm; Product Range: ERJU14 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 500mW; Resistance Tolerance: ± 1%; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)