Panasonic ERJ-U02F8662X
Res Thkflm Anti-sulfurated 0402 86.6K Ohm 1% SMD
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet8ページ4年前
Datasheet0ページ0年前
Datasheet0ページ0年前
3か月間の傾向:
-0.79%
関連部品
PanasonicERJ-U02F9092X
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 90900ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-U02F7872X
Res Thick Film 0402 78.7K Ohm 1% 0.1W(1/10W) 200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T
0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR / 0402 ANTI-SULFURATED RESISTOR, 1%, 91KOHM
Res Thick Film 0402 82K Ohm 1% 0.2W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
説明
Thick Film Resistors - SMD 0402 1% 86.6Kohm Anti-Sulfur AEC-Q200