Panasonic ERJ-U02F1021X
0402 Anti-sulfurated Resistor / 0402 Anti-sulfurated Resistor, 1%, 1.02 Kohm
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet8ページ5年前
Datasheet0ページ0年前
Datasheet0ページ0年前
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-87.26%
関連部品
Res Thick Film 0402 1K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2RKF1021X
Res Thick Film 0402 1.02K Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
200mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 1kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ2RKF1101X
Res Thick Film 0402 1.1K Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 1K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
説明
0402 Anti-Sulfurated Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-U02F1021X
RES 1.02K OHM 1% 1/10W 0402 SMD