Panasonic ERJ-S12J122U
Res Thick Film 1812 1.2K Ohm 5% 0.75W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet8ページ8年前
Electro Sonic
関連部品
PanasonicERJ-12YJ122U
PanasonicERJ-U12F1201U
Res Thick Film 1812 1.2K Ohm 1% 3/4W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-U12F1301U
Res Thick Film 1812 1.3K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1812 1.1K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
説明
Thick Film Chip Res, Anti Sulfur, 1812 5%, 1.2K ohm