Panasonic ERJ-PA3F1133V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 113k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ5年前
Panasonic
Farnell
element14 APAC
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-04-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
TE ConnectivityCRGH0603F120K
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 120000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERJPA3F1213V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 121k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
PanasonicERJ-PA3F1053V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 105k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.2W, 110000ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
PanasonicERJ-P03F1073V
Res Thick Film 0603 107K Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
説明
Avnet Japan
ERJ Series 0603 113 kOhm ±1% 0.25 W ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
Anti-Surge High Power Thick Film Chip Resistor, 113000 ½, 1 %, 0.25 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 113000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 New Anti-Surge Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJPA3F1133V
0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR / 0603 NEW ANTI-SURGE RESISTOR 1% 113KOHM
SMD Thick Film 0603 0,25W 1% 113K
Panasonic ERJPA3F1133V - Small & High Power Chip Resistors
RES, 113K, 1%, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 113kohm; Product Range: ERJPA3 Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Tolerance: ± 1%