Panasonic ERJ-8GEYJ435V
Res Thick Film 1206 4.3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) -400ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched T/R
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet0ページ0年前
Master Electronics
Burklin Elektronik
Arrow Electronics
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
関連部品
Yageo GroupRC1206JR-074M3L
Res Thick Film 1206 4.3M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 4300000ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206JR-074M7L
Res Thick Film 1206 4.7M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC1206JR-073M9L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 3.9MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 1206 4.7M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 1206 3.9M Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C SMD Paper T/R
説明
Resistor, thick film, SMD 1206 (3216), 4.3 MΩ, 0.25 W, ±5 %, ERJ8GEYJ435V
Thick Film Chip Res, 1206, 1/8W 5% 4.3Mohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 4300000ohm, 200V, 5% +/-Tol, -400,150ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1206 4.3Mohms 5% Tol AEC-Q200
Thick Film Chip Resistor, 4300000 ½, 5 %, 0.25 W
Panasonic SCT
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.25W 1/4W 4.3MOhm -400/ +150ppm/C