Panasonic ERJ-6GEYJ434V
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 430kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
データシート & ドキュメント
TME
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.62%
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1993-02-01
関連部品
Res Thick Film 0805 430K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 430K Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 470K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 390000ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 390K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
SMD Chip Resistor, 470 kOhm, ± 5%, 125 mW, 0805 [2012 Metric], Thick Film, General Purpose
説明
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 430Kohm, 7 in
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 430000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm 0.125W 1/8W 430kOhm ±200ppm/C
Thick Film Chip Resistor, 430000 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ6GEYJ434V - General Purpose Chip Resistors
RES, 430K, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 430kohm; Product Range: ERJ6E Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance T
Resistance:430kohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:125mW; Resistor Case / Package:0805 [2012 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:Precision; Product Range:ERJ-6GE Series; Temperature Coefficient:± 200ppm/°CRoHS Compliant: Yes