Panasonic ERJ-6GEYJ431V
Res Thick Film 0805 430 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet0ページ0年前
JRH Electronics
Newark
Farnell
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
+4.76%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
Res Thick Film 0805 430 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 430 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
125mW Thick Film Resistors 150V ±5% ±200ppm/℃ 390Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 470 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0805 390 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRG0805J470R
CRG Series 0805 0.125 W 470 Ohm ±5 % ±200 ppm/°C Surface Mount Fixed Resistor
説明
Avnet Japan
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 430Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor;Thick Film;Res 430 Ohms;Pwr-Rtg 0.125 W;Tol 5%;SMT;0805;Cut Tape
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 430Ohm 0.125W 1/8W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 430ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Chip Resistor, 430 ½, 5 %, 0.125 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ6GEYJ431V - General Purpose Chip Resistors
RES, 430R, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 430ohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor E; Available until stocks are exhausted Alternative available
Res, Thick Film, 430R, 5%, 0.125W, 0805; Rango De Producto:Serie Aec-Q200 Erj; Resistencia:430Ohm; Potencia Nominal:125Mw; Tolerancia De Resistencia:± 5%; Tensión Nominal:150V; Tipo De Resistencia:0805 [2012 Metric] |Panasonic ERJ6GEYJ431V