Panasonic ERJ-6GEYJ130V
125mW Thick Film Resistors ±5% ±200ppm/℃ 13Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
データシート & ドキュメント
Master Electronics
element14 APAC
TME
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
+7.41%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
関連部品
Res Thick Film 0805 13 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive
Res Thick Film 0805 13 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 12ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Res Thick Film 0805 12 Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 12 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 13ohm, 150V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0805
説明
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 13 Ω, 0.125 W, ±5 %, ERJ6GEYJ130V
ERJ FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 13Ohm 0.125W 1/8W
Thick Film Chip Res, 0805, 1/10W 5% 13ohm, 7 inch
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 13ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 13 Ohm, 125 Mw, - 5%, 150 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ6GEYJ130V
RES, 13R, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM
Panasonic ERJ6GEYJ130V - General Purpose Chip Resistors
RES, 13R, 5%, 0.125W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 13ohm; Product Range: ERJ6GE Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 125mW; Resistance Tol