Panasonic ERJ-1GNJ184C
Res Thick Film 0201 180K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ5年前
3か月間の傾向:
Restocked
関連部品
PanasonicERJ-1GEJ184C
Res Thick Film 0201 180K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201JR-07180KL
Res Thick Film 0201 180K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEF1803C
Res Thick Film 0201 180K Ohm 1% 0.05W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-07180KL
50mW Thick Film Resistors 25V ±1% ±200ppm/℃ 180kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 191000ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, 0201
PanasonicERJ-1GEF1623C
Res Thick Film 0201 162K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 180000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 180kOhm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0201 180Kohm 5% HalogenFree AEC-Q200
ERJ-1GN Series 180 kOhms ±5% 0.05W ±200ppm/°C 0201 Thick Film Chip Resistor
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 180K ohm 7 inch reel, Paper Tape
Thick Film Chip Resistor, 180000 ½, 5 %, 0.05 W
Panasonic SCT
SMD Resistor 0201 50mW 5% 180K