Panasonic ERJ-1GNJ113C
Res Thick Film 0201 11K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet0ページ0年前
Master Electronics
3か月間の傾向:
-2.34%
関連部品
Yageo GroupRC0201JR-0711KL
Res Thick Film 0201 11K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0201JR-0710KL
50mW Thick Film Resistors 25V ±5% ±200ppm/℃ 10kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1GEJ103C
Resistor Thick Film 0201 10K Ohm 5% 0.05W (1/20W) ±200ppm/C Molded Surface Mount Paper
Res Thick Film 0201 10K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0201 12K Ohm 5% 0.05W(1/20W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-1GEJ123C
Res Thick Film 0201 12K Ohm 5% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Paper T/R
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 11000ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 11kOhm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0201 11Kohm 5% HalogenFree AEC-Q200
ThickFilmChipResistor 0201 5%,HalogenFre 11K ohm 7 inch reel, Paper Tape
Thick Film Chip Resistor, 11000 ½, 5 %, 0.05 W