Panasonic ERJ-1GNF1211C
Res Thick Film 0201 1.21K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD SMD T/R
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TTIERJ-1GNF1211C30,00015KTape & Reel
4h
NewarkERJ1GNF1211C015KTape & Reel
Onlinecomponents.comERJ-1GNF1211C015KBulk
AvnetERJ-1GNF1211C015K
3d
Master ElectronicsERJ-1GNF1211C015K
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet3ページ9年前
Master Electronics
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.02%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
Introduction Date2011-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
PanasonicERJ-1GEF1211C
Res Thick Film 0201 1.21K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Yageo GroupRC0201FR-071K21L
50mW Thick Film Resistors 25V ±200ppm/℃ ±1% 1.21kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
CRCW FIXED RESISTOR 0201 (0603Metric) Chip Resistor ±1% ±200ppm/C 1.21kOhm 0.05W 1/20W
50mW Thick Film Resistors ±1% ±200ppm/℃ 1.21kΩ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-1GEF1131C
Res Thick Film 0201 1.13K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
Res Thick Film 0201 1.2K Ohm 1% 1/20W ±200ppm/°C Molded SMD Pressed Carrier T/R
説明
Precision Thick Film Chip Resistor, 1210 ½, 1 %, 0.05 W
Panasonic SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 1210ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
0201 (0603Metric) FIXED RESISTOR ERJ 0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm 0.05W 1/20W 1.21kOhm ±200ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 0201 1.21Kohm 1% HalogenFree AEC-Q200
Thickfilmchipresistor 0201 1%,halogenfre Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ1GNF1211C