Panasonic ERJ-12ZYJ394U
Res Thick Film 2010 390K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ5年前
Panasonic
Master Electronics
element14 APAC
Burklin Elektronik
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-09-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
Res Thick Film 2010 360K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-07390KL
Res Thick Film 2010 390K Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010JK-07360KL
750mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 360kΩ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2010 402K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-12SF3833U
Res Thick Film 2010 383K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2010FK-07402KL
RC FIXED RESISTOR 2010 (5025Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 402kOhm 0.75W 3/4W
説明
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 390Kohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 390000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010, CHIP, ROHS COMPLIANT
Thick Film Chip Resistor, 390000 ½, 5 %, 0.75 W
Panasonic SCT
Panasonic ERJ12ZYJ394U - General Purpose Chip Resistors
RES, 390K, 5%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 390kohm; Product Range: ERJ12 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance To