Panasonic ERJ-12ZYJ1R5U
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 5% 3/4W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet0ページ0年前
Newark
Farnell
Future Electronics
Master Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+1.20%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1998-09-24
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRFND (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
Yageo GroupRC2010JK-071R5L
750mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 1.5Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 5% 1/2W 150ppm/°C to 850ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Yageo GroupRC2010FK-071R5L
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 1% 3/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed T/R
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 1.5 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 2010 1.6 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
説明
Avnet Japan
ERJ Series 2010 1.5 Ohm 0.75 W ±5 % -100/+600 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resisto
Thick Film Chip Resistor, 2010, 1/2W 5% 1.5ohm, 7
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 1.5ohm, 200V, 5% +/-Tol, -100,600ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Surface Mount Thick Film Resistor, Aec-Q200 Erj Series, 1.5 Ohm, 750 Mw, - 5%, 200 V Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ12ZYJ1R5U
Panasonic ERJ12ZYJ1R5U - General Purpose Chip Resistors
RES, 1R5, 5%, 0.75W, 2010, THICK FILM; Resistor Case Style: 2010 [5025 Metric]; Resistance: 1.5ohm; Product Range: ERJ12Z Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 750mW; Resistance Tol