Panasonic ERG-1SJ620
Fixed Resistor, Metal Oxide, 1W, 62ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet7ページ11年前
Master Electronics
DigiKey
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+307%