Panasonic ERA-6AED394V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 390, 000 Ohm
データシート & ドキュメント
Panasonic SCT
Arrow Electronics
Introduction Date2006-05-29
関連部品
PanasonicERA-6AED4123V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR, 0.5%, 25PPM, 412,000 OHM
Yageo GroupRT0805DRD07422KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 422kOhm 0.5% Paper T/R
Yageo GroupRT0805DRD07402KL
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0805 402kOhm 0.5% Paper T/R
PanasonicERJ-6RED3903V
Res Thick Film 0805 390K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-PB6D3903V
Res Thick Film 0805 390K Ohm 0.5% 0.25W(1/4W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
説明
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 390000ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED394V
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 390000½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
RES SMD 390K OHM 0.5% 1/8W 0805