Panasonic ERA-6AED3921V
0805 Thin Film Chip Resistor / 0805 SMD Resistor, 0.5%, 25PPM, 3, 920 Ohm
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet3ページ10年前
JRH Electronics
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2013-10-22
関連部品
PanasonicERA-6AED432V
0805 THIN FILM CHIP RESISTOR / 0805 SMD RESISTOR 0.5% 25PPM 4300 OHM
Yageo GroupRC0805FR-073K92L
Res Thick Film 0805 3.92K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res General Purpose Thick Film 0805 3.92k Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
PanasonicERJ6ENF3921V
Resistor Thick Film 0805 3.92K Ohm 1% 1/8W 100ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0805 3.92K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Res Thick Film 0805 3.92K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
説明
Res Thin Film 0805 3.92K Ohm 0.5% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 3920Ohm, 100V, 0.5% +/-Tol, 25Ppm/Cel, Surface Mount, 0805
0805 Thin Film Chip Resistor Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERA6AED3921V
ERA Series 0805 3.92 kOhm ±0.5% ±25 ppm/°C SMT Thin Film Chip Resistor
Metal Film (Thin Film) Chip Resistors, 0.125W, 3920½, 0.5%, 0805, RoHS
Panasonic SCT
FIXED RESISTOR Chip Resistor 0.5% 25ppm/C 3.92kOhm 125mW