Panasonic EEUFK1C392S
Cap Aluminum Lytic 3900uF 16V 20%( 16 X 20mm) Radial 7.5mm 2330mA 5000h 105C Automotive Bulk
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet12ページ10年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
element14
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.18%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2002-03-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
PanasonicEEU-FC1C392S
Cap Aluminum 3900uF 16V 20% (18 X 20mm) Radial 7.5mm 2490mA 5000h 105°C Bulk