Panasonic EEHZA1V101V
Cap Aluminum Polymer 100uF 35V 20% Cylindrical 27m Ohm 2300mA 10000 hr 105°C Emboss T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Upverter
Technical Drawing3ページ6年前
Panasonic
Electro Sonic
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2019-05-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
説明
Avnet Japan
ZA Anti-Vibration Radial Can - SMD aluminum capacitor 0.315Dia 8.00mm ±20% 100muF 35V
Panasonic EEHZA1V101V - Conductive Polymer Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors
Cap, 100Uf, 35Vdc, Alu Elec, Hybrid, Smd Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEHZA1V101V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 3333