Panasonic EEETKE681UAQ
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TK 25V 680muF 卤20% 0.492Dia 12.50mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet2ページ10年前
Newark
Master Electronics
Electro Sonic
3か月間の傾向:
Restocked
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2008-07-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
関連部品
PanasonicEEV-TG1E681UQ
Cap Aluminum 680uF 25V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.12 Ohm 800mA 2000h 125°C T/R
PanasonicEEV-TG1C681Q
Cap Aluminum 680uF 16V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 0.12 Ohm 800mA 2000h 125°C T/R
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR- 25VOLTS, 680UF SMD, LOW IMPEDIANCE
United Chemi-ConEMVY160ADA681MJA0G
Cap Aluminum Lytic 680uF 16V 20%( 10 X 10mm) SMD 670mA 2000h 105C Automotive T/R
PanasonicEEV-TG1H681UM
Cap Aluminum 680uF 50V 20% (16 X 16.5mm) SMD 0.15 Ohm 900mA 2000h 125°C T/R
United Chemi-ConEMZJ100ADA681MHA0G
Cap Aluminum Lytic 680uF 10V 20% (8 X 10mm) SMD 0.08 Ohm 850mA 2000h 105C Automotive T/R
説明
Cap Aluminum 680uF 25V 20% (12.5 X 13.5mm) Cylindrical 0.12 Ohm 800mA 2000 hr 125°C Embossed T/R
Avnet Japan
Panasonic EEETKE681UAQ - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Aluminum Electrolytic Capacitors, 25V, 680µF, -40¡C to +125¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 25V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Surface Mount, 5353
Capacitor Alum Elec, 680Uf, 20%, 25V, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:680Μf; Voltage(Dc):25V; Esr:0.12Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Range:Tk Series Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEE-TKE681UAQ