Panasonic EEEHD0J682AM
Panasonic EEEHD0J682AM - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TMEEEEHD0J682AM0125
9h
NewarkEEEHD0J682AM0500Tape & Reel
FarnellEEEHD0J682AM0500Tape & Reel
19h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ10年前
Panasonic
TME
Panasonic SCT
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2009-01-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
説明
Cap Aluminum Lytic 6800uF 6.3V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1280mA 5000h 105C Automotive T/R
Aluminum Electrolytic Capacitors, 6.3V, 6800µF, -55¡C to +105¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6800uF, Surface Mount, 6767
Cap, 6800Uf, 6.3V, Smd, Alu Elec; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:6800Μf; Voltage(Dc):6.3V; Esr:-; Lifetime @ Temperature:5000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Product Range:Hd(A) Series; Product Diameter:16Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEEHD0J682AM