Panasonic EEEFN1C681UP
Panasonic EEEFN1C681UP - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Panasonic
Datasheet12ページ6年前
TME
Panasonic SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 6 months ago)
説明
680 F 16 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160mOhm 100kHz 20
Cap Aluminum 680uF 16V 20% Cylindrical 0.16 Ohm 600mA 2000 hr 105°C Emboss T/R
Avnet Japan
680uF 16V 600mA@100kHz 160mΩ@100kHz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitors, 16V, 680µF, -55¡C to +105¡C, RoHS
Panasonic SCT
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 16V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Surface Mount, 3232
Cap, 680Uf, 16V, Alu Elec, Smd; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:680Μf; Voltage(Dc):16V; Esr:0.16Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 105°C; Polarity:Polar; Product Range:Fn Series; Product Diameter:8Mm Rohs Compliant: Yes |Panasonic EEE-FN1C681UP