Panasonic ECOS1KP332BA
Cap Aluminum 3300uF 80V 20% (22 X 50mm) Snap-In 10mm 0.085 Ohm 3210mA 3000h 85°C Bulk
データシート & ドキュメント
Factory Futures
Datasheet9ページ15年前
Master Electronics
DigiKey
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-06-30
関連部品
Cornell DubilierSLPX332M100C9P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 100V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
Cornell DubilierSLPX332M080A9P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 80V 3300muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
PanasonicECOS2AP332DA
Cap Aluminum 3300uF 100V 20% (30 X 40mm) Snap-In 10mm 0.09 Ohm 4060mA 3000h 85°C Bulk
Cornell Dubilier380LX332M100J052
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 380LX 100V 3300muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
KYOCERA AVXLLS2A332MELA
Cap Aluminum Lytic 3300uF 100V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 4150mA 3000h 85C Bulk
United Chemi-ConEKMH101VSN332MR50T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF
説明
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3300uF, Through Hole Mount
CAPACITOR 3300UF 80V ELECT TSUP
Al Lytic Snap-in TSUP Series, 85C 80WV, 3300uF, 22x50mm