Panasonic ECO-S1VA392BA
Cap Aluminum 3900uF 35V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.111 Ohm 2000mA 3000h 105°C Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ15年前
_legacy Avnet
Factory Futures
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-06-30
関連部品
Cornell DubilierSLP392M035A3P3
Cap Aluminum Lytic 3900uF 35V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.136 Ohm 2000mA 3000h 105C
Cornell DubilierSLPX392M035A1P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 35V 3900muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
NichiconLLS1V392MELZ
Cap Aluminum Lytic 3900uF 35V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 2220mA 3000h 85C Bulk
United Chemi-ConEGPA250ELL392MM25S
Cap Aluminum Lytic 3900uF 25V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 0.024 Ohm 3200mA 3000h 125C Automotive Bulk
NichiconLGU1V392MELZ
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 35V 3900muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
United Chemi-ConEKMH350VSN392MP30T
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3900uF
説明
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3900uF, Through Hole Mount
CAPACITOR 3900UF 35V ELECT TSHA
CAP ALUM ELECT 3900UF 35V 20% (22 X 30MM) SNAP
AL LYT SNAP-IN,TSHA,35VDC, 3900UF,22MM X 30MM,BULK,HAZ<TX
Al Lytic Snap-in TSHA Series, 105C 35WV, 3900uF, 22x30mm