Panasonic ECO-S1JA392EA
Cap Aluminum 3900uF 63V 20% (35 X 30mm) Snap-In 10mm 0.077 Ohm 2700mA 3000h 105°C Bulk
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet7ページ15年前
_legacy Avnet
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2001-02-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2015-03-31
LTD Date2015-06-30
関連部品
NichiconLGU1K392MELC
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 80V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3900uF, Through Hole Mount
Cornell DubilierSLPX392M080E5P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 80V 3900muF ±20% 1.181Dia 30.00mm
NichiconLGU1H392MELA
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 50V 3900muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
PanasonicECO-S1KP392CA
Cap Aluminum 3900uF 80V 20% (25 X 45mm) Snap-In 10mm 0.077 Ohm 3590mA 3000h 85°C Bulk
Cornell Dubilier381LX392M063J452
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 381LX 63V 3900muF ±20% 0.984Dia 25.00mm
United Chemi-ConEKMH800VNN392MA35T
Cap Aluminum Lytic 3900uF 80V 20% (35 X 35mm) Snap-In 10mm 0.064 Ohm 2980mA 2000h 105°C
説明
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3900uF, Through Hole Mount
CAPACITOR 3900UF 63V ELECT TSHA
Al Lytic Snap-in TSHA Series, 105C 63WV, 3900uF, 35x30mm